--kjer bodo lahko s to dovolilnico parkirali tudi na njihovih parkiriščih. Zato smo se hoteli temu izogniti in narediti bolj pravično. Tako da bo jasno, da pravzaprav želimo bolj pravično ureditev, ki pa zdaj ne bo mogoča. Hkrati pa, da zaključim s tem, seveda je tudi to velik strošek za Ljubljano, ki bi ga lahko seveda porabili za urejanje, ki smo ga nameravali porabiti, tudi za urejanje sosesk v smislu otroških igrišč, novih zelenic. In pač stvari, ki jih lahko. Kolesarskih poti, dodatnih pločnikov in tako naprej. Tako da nam je žal, oziroma meni osebno je žal, da se je stvar tako izjalovila. In da smo s tem prikrajšali mnoge stanovalce, tako v Štepanjskem naselju kot mogoče še v kakšnem naselju, ki bi z veseljem in potrebo urejali zadeve, kot pač smo jih želeli urediti tukaj. Tako da hvala lepa.